APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

PAVAROS
verta žinoti

Norite įvažiuoti į garažą, bet tam turite išlipti ir atidaryti vartus. Lauke vėjuota, lyja, sninga ar yra tamsus paros metas...Tai nėra nei malonu, nei saugu.
Bet... vieno mygtuko paspaudimas ir jus neišlipę iš automobilio įvažiujate į garažą.
Pirkdami garažo vartus rekomenduojame iš karto juos užsisakyti kartu su elektrine pavara.

 

 

Jūsų saugumui:

Kad nekiltų abejonių dėl garažo vartų ir pavaros suderinamumo, geriausia yra užsisakyti patikimą pavarą, kuri yra gaminama to paties gamintojo kaip ir garažo vartai. Tai užtikrins pilną pavaros suderinimą pagal jūsų vartų tipą bei išmatavimus.
Apsauginis mechanizmas nuo nepageidaujamo vartų atidarymo yra mechaninis, todėl funkcionuoja net ir dingus elektrai. Tai „Hörmann“ patentuotas sprendimas dar didesniam jūsų saugumui.
Prispaudimas vartų zonoje neįmanomas, kadangi jautri pavaros saugumo automatika sustabdys vartus atsiradus bet kokiai kliūčiai vartų veikimo zonoje ir pakels juos apie 30 cm į viršų.
Valdymo pulteliai „Hörmann“ gamykloje koduojami 1 bilijonu kodų variantais.
Naudojamas imtuvo dažnis yra 868,3 MHz. Tai tinkamiausias iš šiuo metu leistinų radijo dažnių.
„Hörmann“ elektropavaros, kaip ir vartai, atitinka visus naujausius saugumo reikalavimus.

Europos Sąjungos saugumo norma EN 13241-1

Nuo 2005 metų gegužės 1 dienos baigia galioti atskiros nacionalinės ir Europos Sąjungos saugumo normos. Nuo šios dienos visos saugumo normos bus sujungtos į vieną Europos Sąjungos saugumo normą EN 13241-1. Ši norma apims visus saugumo bei kokybės reikalavimus visiems rankiniu ir automatiniu būdu valdomiems vartams privačiame bei pramoniniame sektoriuje. Pagrindinė jos taisyklė – maksimali žmonių apsauga nuo susižalojimu, kurie galimi nesilaikant saugumo reikalavimų.
Pagal šią saugumo normą elektrinės vartų pavaros privalo būti sertifikuotos konkrečiam vartų gamintojui ir konkrečiam vartų modeliui. „Hörmann“, būdamas garažo vartų ir pavarų gamintojas jau dabar garantuoja pilną vartų ir pavarų suderinamumą bei turi atitnkamus sertifikatus.

Jūsų patogumui:

Garažo apšvietimą minimaliomis sąnaudomis užtikrina integruota į pavarą halogeninė lemputė.
Vartai tyliai pradeda veikti ir tyliai sustoja, nesukeldami pašalinio triukšmo.
Tipiniai valdymo pulteliai tiekiami su dviem mygtukais, kad galima būtų prie to pačio pultelio prijungti kitą mechanizmą: kitų garažo vartų ar kiemo vartų pavarą. Pageidaujant galima užsisakyti pultelius ir su keturiais mygtukais.
Kadangi valdymo pultelis gali iškrįsti iš rankų, „Hörmann“ valdymo pulteliai yra atsparūs smūgiams, o antena yra gerai pritvirtinta.

Patentuotas krumpliuotas diržas dirba be jokio tepimo alyva ar tepalu, todėl nei vienas lašas neužlašės ant jūsų automobilio. Taip ir turi būti!
Diržas traukia vartus ypač tyliai, pradeda ir užbaiga vartų judėjimą palengva, kas suteikia optimalų ilgalaikį vartų funkcionalumą bei nesukelia trukšmo. Pigiausios pavaros paprastai neturi šios savybės ir būna, kad vartai prieš sustodami dažnai trenkia i žemę sukeldami nemalonu triukšmą. Žinoma, taip veikiančios pavaros sumažina visos vartų konstrukcijos tarnavimo laiką.
Prieš užsakydami pavarą reikalaukite iš pardavėjo, kad vartų stende pademonstruotų jos veikimą.

Pageidaujant tiekiame ir automatinių vartų papildomus reikmenis.

 

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRIEDAI VALDYMUI
PRAMONINIAI VARTAI