APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

PRIEDAI VALDYMUI
verta žinoti

Papildomi pulteliai
 
Su saugiu, vienu iš bilijono kodu. Standartiškai komplektuojami su dviem arba pagal pageidavimą su keturiais mygtukas, taip pat mini formato arba dviejų mygtuku mikro rankinis siųstuvas.

Užrakto jungikliai
 
Sienoje arba ant sienos, komplektuojami su trimis raktais. Jeigu dveji vartai yra vieni šalia kitų, tai užtenka vieno jungiklio.

Kodinių mygtukų dėžutė
 
Jūs paprasčiausiai įvedate savo skaitmeninį kodą. Šios komfortabilios versijos pagalba galesite įjungti taip pat ir antrus vartus arba kiemo apšvietimą.
Kodinių mygtuku dėžutė su apšviestais mygtukais 
Labai patogu naudojantis tamsoje ir lengva instaliuoti, nes jai nereikia papildomo prijungimo. „Hörmann“ kodinis radio jungiklis gali būti dviejų tipų, su trimis ar dešimt galimų papildomų funkcijų.
Magnetinis jungiklis
 
Labai patogus nudojant tamsoje ar taupant laiką. Paprasčiausiai palaikykite užkoduotą magnetinį raktą maždaug 2 cm prieš mygtukų dėžutę. Tiekiami du raktai, daugiau pagal pageidavimą.
Vidinė mygtuku dėžutė
 
Instaliuojama garaže arba namo koridoriuje, garažo vartų matymo zonoje. Šviesos diodai parodo, ar vartai yra atidaryti, ar uždaryti. Komforto versija su keturiomis funkcijomis taip pat galima įjungti pavaros apšvietimą ir, pavyzdžiui, atostogų metu visiškai išjungti pavarą.
Valdymo siųstuvas sienoje
 
Tinka visiems standartiniams 55 jungiklių kištukiniams lizdams. Geriausia instaliuoti namo koridoriaus arba svetainės centre garažo vartų zonoje.
Su dviemis funkcijomis valdysite vartus ir papildomai ir, pavyzdžiui, kiemo apšvietimą, tvenkinio siurblį arba terasos markizę.


Šviesos barjeras

Automobiliai ir žmonės atpažįstami iš karto. Niekas negali susidurti. Tai aukščiausias saugumas, kurį labai vertina šeimos su vaikais.

 

 


Avarinis atrakinimas iš lauko pusės garažuose be antro įėjimo.
Pasirinkite vieną iš šių variantų:


Avarinio atrakinimo spyna
Su apvaliu cilindru, skersmuo 23 mm. Avarinio atrakinimo spyna nėra integruojama į užsklendimo sistemą.


Avarinio atrakinimo rankena
Su spyna ir lanksčia trauke. Galimi aštuoni gražių, stilingų rankenų tipai. Avarinio atrakinimo rankeną galima integruoti į užsklendimo sistemą.

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRIEDAI VALDYMUI
PRAMONINIAI VARTAI