APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

PLOKŠTUMINIAI VARTAI
verta žinoti

Kokybė ir patikimumas

Plokštuminiai vartai Berry yra gaminami Hörmann gamykloje nuo 1952 metų. Hörmann inžinieriai nuosekliai atlieka tyrimus ir tobulina vartų konstrukcijas, ko pasekoje reguliariai yra įdiegiami nauji techniniai sprendimai užtikrinantys dar aukštesnę vartų kokybę ir patikimumą.

Įvairovė

Turėdami virš 50 metų plokštuminių vartų gamybos paritį Hörmann skiria daug dėmesio netik šių vartų konstrukcijai tobulinti. Yra siūlomi įvairūs vartų dizaino motyvai bei specialūs dekoraciniai elementai, kurių plačiame spektre pasirinksite labiausiai tinkamą sprendimą jūsų namo architektūrai. Prie vartų gali būti komplektuojamos to paties dizaino šoninės durys.

Plokštuminių garažo vartų motyvai skirstomi i šias grupes:

Saugumas

NAUJIENA:  Hormann inžinieriai pateikė patentavimui naują išskirtinį užsklendimo mechanizmą su užšovu /automatine spyna, kuri dar geriau apsaugo nuo įsilaužimo. Vartams nusileidus, varčios kampai tvirtai fiksuojami rėmuose ir vartų pakelti nebeįmanoma. Mechanizmo konstrukcija ir veikimo principas yra panašūs kaip automobilio bagažinėse montuojami užsklendimo mechanizmai.
Vartai su šiuo nauju užrakinimu jau prekyboje.

Didesniam vartų saugumui galima užsisakyti papildomą sklendę užfiksuojančią vartus viršuje, kuri dar labiau apsaugo garažą nuo įsilaužimo.
Ši sklendė gali būti montuojama ir jau esamuose vartuose. Jos montavimas nesudėtingas, galima susimontuoti ir pačiam. Kaip parodė patirtis - tai labai aktualu daugiabučių namų garažų savininkams.

.Šilumos izoliacija

Plokštuminiai garažo vartai standartiškai gaminami be apšiltinimo sluoksnio. Pageidaujant tiekiamos specialios poliuretaninės apšiltinimo plokštės, kurios lengvai tvirtinasi prie vartų vidinės sienelės.

Spalvos

Pasinaudodami spalvų įvairove  savo garažo vartų spalvą Jūs galite priderinti prie fasado, stogo, namų durų, langų. Tada viskas dvelks nepaprasta harmonija.
Populiariausios vartų spalvos yra balta ir žemės ruda. Užsakovui pageidaujant vartai gamykloje dažomi kita spalva pasirinkta iš keturiolikos populiarių spalvų pagal RAL paletę.


 

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
MEDINIAI
MEDINIŲ VARTŲ RĖMAI
ŠONINĖS DURYS
PAPILDOMI PRIEDAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI