APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

DURYS VARTUOSE
verta žinoti

Jei jus neturite vietos šoninėms durims, yra galimybė sumontuoti duris vartuose. Jums nereikės kiekvieną kartą atidarinėti garažo vartus norint trumpam įeiti į vidų.
Aliuminis durų rėmas standartinėje komplektacijoje yra anoduotas, natūralios aliuminio spalvos.

Saugumas
Savaime suprantama, prie durų rėmų, kaip ir visuose „Hörmann“ vartuose, yra „Hörmann“ patentuota apsauga nuo pirštų privėrimo.
Montuojant vartus su pavara siūlome apsauginį kontaktą duryse, kuris neleis vartams atsidaryti, jeigu durelės bus praviros. Taip jūsų vartai yra saugomi nuo sutrenkimo.


Šilumos izoliacija

Viršutinėje ir apatinėje durų ir vartų dalyje yra izoliuojanti tarpinė.

Komplektacija 
 
Durys vartuose komplektuojamos su viršutiniu durų pritraukėju, įleidžiama spyna su profiliniu cilindru, rankena (sulenkta arba lygi) bei ovaliniu dekoraciniu skydeliu. Pagal pageidavimą yra tiekiamos įvairių formų rankenos, taip pat tiekiami įvairiausi medžiagų variantai, kaip ir vartų rankenoms.


 


Tvirtumas ir stabilumas
Durelės vartuose paprastai sumažina vartų tvirtumą ir stabilumą, nes tokių vartų segmentai yra nevientisi, kaip vartuose be durelių, o montuojami iš atskirų dalių. Tačiau „Hörmann“ vartų gamintojai tvirtumui ir stabilumui užtikrinti yra numatę konstrukcijos elementą, kuris yra sudedamoji vartų apatinio segmento dalis. Sudarydamas žemą (tik 6 cm ) slenkstį jis netrukdo einant į garažą ir sustiprina vartų konstrukciją. 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
KAIMO STILIAUS
PLIENINIAI MEDŽIO IMITACIJOS
MEDINIAI
MEDINIAI DESIGN SERIJOS
ŠONINĖS DURYS
DURYS VARTUOSE
PAPILDOMI PRIEDAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI