APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

MEDINIAI VARTAI DESIGN SERIJOS VARTAI
verta žinoti

Jei namo architektūroje dominuoja mediena ir norite igyvendinti originalius sprendimus siekiant nepriekaistingo eksterjero, tai „Hörmann“ Design serijos mediniai garažo vartai yra jums tinkamas sprendimas. Design serijos vartai yra komplektuojami tik su elektrine pavara, nes net ir dailiausia vartų rankena sugadintų jų nuostabų vaizdą.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas
Mediniai „Hörmann“ vartai atitinka visus saugumo ir patikimumo reikalavimus, kaip ir plieniniai vartai. „Hörmann“ medienos masyvo vartų mediena yra rūpestingai rūšiuojama ir meistriškai apdirbama. Siekiant apsaugoti medieną nuo kenkėjų ir mėlynųjų dėmių gamintojai du kartus impregnuoja medieną. Norėdami apsaugoti medieną nuo UV saulės spindulių ir išlaikyti nepriekaištingą vartų išvaizdą, vartų paviršių reikia padengti laku.


Populiariausi motyvai.
Pateikiame keturis populiariausius Design serijos medinių garažo vartų motyvus pagamintus iš šiaurinės eglės arba cūgos.
Šiaurinė eglė yra šviesus, ypatingai tiesaus pluošto spygliuotis. Šerdies vamzdeliai, pavienės sakų kišenėlės, sukrapluoštis ir gelsvai rudos „šakelės“ – visa tai yra natūralu.
Cūga –mediena, kurios spalva yra nuo baltai gelsvos iki pilkšvai rudos, spygliuočio pluoštas yra ypatingai tiesus su rudomis pluošto kryptimis einančiomis mineralinio pluošto juostomis ir gumbais.
Natūralaus akmens elementai motyvams 403 ir 404 suteikia ypatingą išvaizdą. Spalvų ir struktūros skirtumai nustatomi remiantis gamtos faktoriais.
Vartai LTH 40, motyvas 401

Vartai LTH 40, motyvas 402
Šis motyvas yra kaip individualaus
frezavimo  pavyzdys.
Vartai LTH 40, motyvas 403Vartai LTH 40, motyvas 404

 

Individualus apipavidalinimas

Suprojektuokite savo medinius vartus patys! Pavyzdžiui, papuoškite juos namo numeriu, sukurkite unikalų motyvą. Pakanka nesudėtingo piešinio kaip pavyzdžio. Tegu vartai bus modernus ir originalūs kaip jūsų namo architektūra.Individualus frezavimo pavyzdys: modernu ir profesionalu kaip ir visa namo architektūra

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
KAIMO STILIAUS
PLIENINIAI MEDŽIO IMITACIJOS
MEDINIAI
MEDINIAI DESIGN SERIJOS
ŠONINĖS DURYS
DURYS VARTUOSE
PAPILDOMI PRIEDAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI