APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

ŠONINĖS DURYS
verta žinoti

Įsivaizduokite...
Norite trumpam užeiti į garažą, kad pasiimti įrankius ar sodo reikmenis, arba norite išstumti dviratį į lauką. Tam turite pastoviai atidarinėti garažo vartus.
Jūsų komfortui ir laiko taupymui siūlome pasistatyti šalia garažo vartų šonines duris. Bus gražiau, jeigu garažo vartai ir šoninės durys bus vienodo dizaino, kadangi prie garažo vartų derančios durys suteikia namui papildomą architektūrinį akcentą.

Vartų ir šoninių durų suderinamumas
Prie visų „Hörmann“ vartų galima užsisakyti tokio pačio dizaino šonines duris. Garažo vartuose atstumas tarp griovelių nustatomas tiksliai pagal vartų aukštį, toks pat tikslus ir tolygus griovelių padalijimas yra ir šoninėse duryse. Atstumas tarp griovelių priklausomai nuo vartų aukščio yra nuo 117 iki 141 mm. Šoninių durų paviršius yra tinkamai suderintas su vartų Woodgrain arba Silkgrain paviršiumi.


Plieninės šoninės durys pagal pageidavimą yra įstiklinamos ir derinamos su vartas pagal RAL spalvas.
  

 
ETE/EPU 40                           ETE/EPU 40                         LPU 40                                ETE/EPU 40  


 LTE/LPU 40                         LTH 40                                LTH 40

Ilgaamžiškumas
Durų rėmai ir staktos yra iš atsparaus atmosferos veiksniams aliuminio.

Šilumos izoliacija
Durys yra sandarintos iš visų pusių, o dvisieniai durų lakštai yra užpildyti putomis, kurios sudaro optimalią šilumos izoliaciją.

Komplektacija
Šoninės durys standartiškai tiekiamos paruoštos tvirtinimui su profilinio cilindro įleidžiama spyna ir rutulio formos rankena, kuri yra su ovaliniu dekoraciniu skydeliu ir 3 pakopomis reguliuojamais vyriais. Standartinėje durų komplektacijoje yra lenkiamos rankenos pagamintos iš plastiko. Pageidaujant yra tiekiamos įvairios metalinės rankenos, kaip ir garažo vartams.

Profilio tipas 1 su siaurais rėmais
 

Atitinkamai pagal durų aukštį rankenos padėtis yra nuo 950 iki 1150 mm nuo grindų lygio.
Duris rekomenduojame montuoti už angos, atsidarančias į vidų.

Profilio tipas 2 su plačiais rėmais
 


Rankenos aukštis yra pastovus, 1050 mm nuo grindų lygio. Montavimui į vidų ar išorę. Durys su kasetėmis montuojamos tik už angos.

 

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
KAIMO STILIAUS
PLIENINIAI MEDŽIO IMITACIJOS
MEDINIAI
MEDINIAI DESIGN SERIJOS
ŠONINĖS DURYS
DURYS VARTUOSE
PAPILDOMI PRIEDAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI